"Кінокреатив"

колекція анімаційних та художніх фільмів з опен-І-джерел та від авторів


Старий мисливець знаходить загублені чітки таємничої принцеси сарацинів, котрі зберігають древню потаємну силу. Не зважаючи на короткометражність, фільм захоплює з першої ж секунди. Чарівна красуня актриса, вражаючі спецефекти. Неординарний сюжет.

Геймофільм. Космічна епопея в стилі фентезі. Чудовиська, кіборги, битви, баталії. Чудова графіка, комп'ютерні спецефекти, зрада, кохання, виживання, суперсила. Все в історії, що пропонується до перегляду.

В даній фентезі стрічці із неймовірною акторською грою, спецефектами та вельми заплутаним сюжетом (є вже 2-ю серією кіноепопеї "L.O.R.D." або "Легенда про воюючі царства") розповідається про хлопця слугу чарівника, боротьбу з темними силами, чарівниками і монстрами. Фільм сповнений магією, чаклунством та надздібностями. Добре, що цей світ фентезі лише в аніме-форматі екранів. Містить сцени насилля.

Неймовірно велика кількість мешканців села загинула при загадкових обставинах. Люди знаходили їх поневічені, пошматовані тіла і стверджували, що ці вбивства справа рук Водяного Монстра. Місцеві релігійники пропонують його задобрити, вклонятись йому як "богу" і приносити людські жертви. Але тільки невелика група сміливців виступає за те, щоб зловити і знищити монстра. Сміливість, відвага та самопожертва проти боягуства. Чим закінчиться ця, неймовірна, захоплююча історія? Прогляньте цей "бомбезний" фільм, щоб дізнатись.

"Шкіряна глибина" Лулу Цзян - це фільм, який поєднує в собі живу дію та ілюстрацію, щоб дослідити багатошаровий роман про татуювання та їхню здатність психологічно спокушати. За допомогою кількох точок зору та історій, вкладених одна в одну, намальована від руки спалах татуювання оцифровується та компонується, щоб створити піщаний тон з екзотично намальованих зображень.

Красивий, анімаційний фільм, заснований на легендах індійського епосу та історії кохання індуїстських богів Шиви та Парваті. Реалістична графіка, красивий, сповнений містики сюжет.

Завершений у 2011 році, Worlds Apart розповідає історію молодої родини в Центральній Каліфорнії, яка потрапила в немислиму ситуацію. Розповіданий очима дитячого плюшевого ведмедика, Worlds Apart є частково застережливим казковим, а частково науково-фантастичним трилером. Фільм отримав чотирнадцять нагород за найкращу анімацію від фестивалів по всьому світу.

Він - монстр. Він - двохсотлітній плід шаленої фантазії свого творця. Він - легенда. Світ, в якому він живе, населений древніми Горгулами і безсмертними демонами, які борються за володіння людством. Величні собори приховують величезні арсенали, за дверима наукових лабораторій проводяться експерименти по воскресінню мертвих. Війна двох кланів могутніх істот досягає свого піку. І тільки він, Адам, монстр Франкенштейна, в силах її зупинити.

  • 1
  • 2